• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Gaziosmanpaşa Güzellik Merkezi

Bayanlar güzelliklerine her zaman özen göstermektedir. Gaziosmanpaşa güzellik merkezi hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, profesyonel ekiplerin yer aldığı güzellik merkezimizi tercih etmektedir. Güzellik merkezimizin en önemli özelliklerinden birisi, hizmetlerin, hijyen kurallarına uygun verilmesidir. Randevulu olarak verilen hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimiz, istedikleri bakımları istedikleri zaman steril bir ortamda uygun fiyatlarla yaptırabiliyor.

 

Gaziosmanpaşa Güzellik Merkezi

Gaziosmanpaşa bölgesinde yaşayanlara, esa güzellik merkezi olarak uygun fiyat seçenekleri ile kişisel bakım hizmetleri veriyoruz. Gaziosmanpaşa şubemizde, uzman çalışanlarımız ile tüm müşterilerimize sağlık kurallarına uygun hizmetler veriyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmet türleri şunlardır;

  • Protez tırnak,
  • Sivilce tedavisi,
  • Lazer epilasyon,
  • Leke tedavisi,
  • Makyaj işlemleri,
  • Pasif jimnastik,

Uzman personellerimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Yaptığımız işlemler ile bayanların daha güzel olmalarını sağlayacak çalışmalar yapıyoruz.

 

Cilt Bakımı

Gaziosmanpaşa güzellik merkezimizde cilt bakımı uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Dermokozmetik ürünler kullanarak yapılan bakımlarda cilt üzerindeki tüm problemler giderilmeye çalışılmaktadır. Cilt bakımlarını belirli bir periyodik çizgiye göre yaparak, hedefe ulaşılmasını sağlıyoruz.

Cilt üzerindeki kıl ve tüylerin kalıcı temizlenebilmesi için buz lazer epilasyon uygulamalarını yapıyoruz. Epilasyon işlemleri, vücudun tüm bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmekte ve etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Uygulamalarınız yaklaşık 6 seans sürmekte ve seanslar tamamlandığında tüylerden tamamen kurtulma sağlanmaktadır.

 

Makyaj İşlemleri

Çalışan bayanların çoğu kalıcı makyaj işlemleri talep etmektedir. Makyaj işlemleri, yüz şekline ve kaşların renklerine göre yapılmaktadır. Makyaj işlemlerini, kıl tekniği, kaş kontrolü, dudak kontrolü, ipek kirpik, protez tırnak olarak farklı bölümlerde yapıyoruz. Güzellik merkezimize gelen her müşterimizin taleplerini, cilt yapısına ve yüz şekline göre tasarlayarak, uyguluyoruz. Makyaj işlemleri sonrasında, istenilen görüntünün oluşmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanıyoruz.

 

Randevu İşlemleri

Güzelleşmek için zayıflamak isteyenler için bölgesel incelme yöntemlerini uyguluyoruz. Makyaj ve zayıflama hizmetlerimizden zamanında faydalanmak isteyenler, randevu sistemimiz üzerinden randevularını almalıdır. Randevu almak isteyenler, web sitemiz üzerinden online randevu bölümünü seçerek, istedikleri hizmet türüne ve saatine göre randevusunu oluşturabilecektir. Randevulu müşterilerimiz, randevu saatinde hazır olduklarında, işlemlerine hemen başlanacak ve zaman kaybı yaşamadan istedikleri hizmeti almış olacaklardır.