• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Lazer Epilasyon

Yaşlanma etkilerini en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak mümkündür. Sağlıklı bir görünüm ve kusursuz bir cilt, yüksek özgüven kaynağıdır. dermapen ve diğer uygulamalarımızla güzelliğinizi ortaya çıkarıp estetik kaygılarınıza son veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce kişinin hayatına dokunup sağlıklı bir güzellik kazandırdık. Uzman hekimlerimiz, teknolojik cihazlarımız ve güler yüzlü ekibimizle sizleri karşılamaktan onur duyuyoruz.


Dermapen İle Cildiniz Genç Kalsın


Güzellik ve bakım uygulamalarının hemen hemen hepsi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bunlardan biri de dermapen uygulamasıdır. Esa güzellik merkezi olarak cildinizin hep genç kalmasını sağlıyoruz. Mikroiğne sistemine sahip uygulama ile yaşlanma etkilerine, çizgi ve izlere son veriyoruz.


Dermapen uygulaması mimiklerle oluşmuş ince çizgiler, genişlemiş gözenekler, ağız çevresinde oluşan sigara izleri gibi alanlara yapılır. Cildi sıkılaştırıp genç bir görünüm kazandıran uygulama genel olarak bütün yaşlanma etkilerine karşı uygulanabilir.


Dermapen Uygulamasının Avantajları


Cilt bakımında önemli bir yere sahip olan uygulama, son yıllarda yoğun ilgi görüyor. Tercih edilmesinin nedeni de sağladığı avantajlarla ortaya çıkıyor.


Dermapen uygulamasının avantajları şu şekildedir:
• Güneş ışınlarından etkilenmez bu yüzden yazın da uygulanabilir.
• Bütün cilt tipleri için uygundur.
• Leke, yanık ya da iz bırakmaz.
• Lazer uygulaması yapılamayan koyu ciltlere alternatiftir.
• Burun çevresi, kulak, göz çevresi, boyun ve kol içleri gibi ulaşılması zor bölgelerde de uygulanabiliyor.


İstanbul Gaziosmanpaşa ve çevresine hizmet veren merkezimizde dermapen uygulaması yapılan alana göre 30 ila 40 dakika arası süren seanslar şeklinde yapılıyor. Uygulama genellikle 4 haftada bir tekrar ediliyor.