• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Lazer Epilasyon

Cilt sorunlarına karşı geliştirilen yeni ürünlerden biri de dermaroller cihazıdır. Silindir başlık ve sap kısmından oluşan bu ürün cilt kusurlarının tedavisinde kullanılır. Silindir kısmında bulunan 0.5-3 mm büyüklüğündeki iğnelerin temel görevi cildi uyarmaktır. Özellikle cilt bakımından önce kullanılan bu alet, mikro kanallar açarak ürünlerin hücreler tarafından daha hızlı emilmesini sağlıyor. Böylece kullanılan bakım ürünlerinin etkinliği artırılmış oluyor. Son derece pratik ve kolay uygulanan alet ile sağlıklı ve kusursuz bir cilde sahip olmanız mümkün.


Dermarollerin Uygulama Alanları


Tüm vücutta uygulanabilen dermaroller, başarılı bir cilt bakımının vazgeçilmezidir. Esa güzellik merkezi olarak uygulamalardan % 100 memnuniyet almayı bu detaylara borçluyuz. Alanında uzman ekibimiz, en doğru ve en ekonomik bakımı gerçekleştirmek için büyük bir titizlikle çalışıyor. Cilt sorunu, cilt tipi, kişinin beklentisi ve değerleri en doğru şekilde analiz ediyor daha sonra olması gereken tedaviyi belirliyoruz.


Dermaroller için belirlenen uygulama alanları şu şekildedir:
• Lekeli bölgeler
• Saç dökülmesi
• Cilt çatlakları
• Gözaltı morlukları
• Selülitli bölgeler
• Yaşlanma etkilerinin görüldüğü alanlar


Aletin kullanımı kolay olsa da ulaşılması zor bölgeler için işinde uzman kişiler tarafından uygulanması önem arz eder.


Dermaroller Uygulama Süresi


Uygulama süresini en doğru şekilde belirlemek için doktor muayenesi şarttır. Gaziosmanpaşa halkına hizmet veren merkezimiz, cilt tipine ve cilt kusuruna göre farklı uygulama aralıkları belirlemiştir. Ortalama bir değer vermek gerekirse haftada iki gün olmak kaydıyla ilk dört hafta düzenli olarak uygulama yapılmalıdır. Daha sonra ise uzman denetiminde bu süre iki haftada bir olacak şekilde ayarlanır.