• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Lazer Epilasyon

Değişik etkenler nedeniyle kadınların da erkeklerin de ciltlerinde lekeler meydana gelebilir. Güneşe fazla maruz kalma, solaryumda kalma, kullanılan ilaçlar, hamilelik etkileri, hormon tedavileri, akneler nedeniyle ortaya çıkabilen lekeler için cilde leke tedavisi uygulanması gerekecektir.

Leke Tedavisi Uzmanlarımızın Verdiği Hizmetler

Leke tedavileri özelliklerine göre doktorlar tarafından yapılabilir. Doktor tedavisine destek olarak ya da basit lekelerde direkt olarak merkezimizdeki bakımlardan faydalanılabilir. Leke tedavisi konusunda uzman çalışanlarımız kişiye özel tespit ve bakımları yapacaktır.

Merkezimize başvuran müşterilerimizin cilt tipleri ve yapıları incelenerek en uygun tedavi belirlenir ve uygulanır. Cildin ve lekenin özelliğine göre cildin derinliklerine etki eden peelingler, maskeler, mezoterapi, lazer tedavileri, cilt rengini açan kremler tedavi yöntemlerinden bazılarıdır.

Merkezimizin Tercih Ediliş Sebepleri

Cilt lekelerinden rahatsız olan ve bunlardan kurtulmak isteyenler Gaziosmanpaşa ve civarında oturuyorsa gidecekleri adres bellidir. Her konudaki başarılı uygulamalarımız yanında leke tedavisi konusunda ESA Güzellik Merkezi olarak müşterilerimizin yanındayız.

Şu özelliklerimiz sayesinde merkezimize güvenle başvurabilirsiniz:

  • Leke tedavisi konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımız, kişinin cildine ve lekelerin özelliklerine göre en uygun tedaviyi tespit edip kişiye özel programlar uygulamaktadır.
  • Uygulanan tedavi yöntemleri her ihtiyaca cevap verecek çeşitlilik göstermektedir.
  • Çalışılan ortamların hijyeni konusunda ciddi bir özen gösterilmektedir.
  • Rahat edeceğiniz ortamlarda güler yüzlü hizmet veriyoruz.
  • Uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin bütçelerini sarsmadan tedavilerimizden faydalanmasını hedefliyoruz.

Tüm bu sebeplerle müşterilerimiz bizi güvenle tercih etmektedir. Sağlıklı ve güzel günler dileriz.