• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Lazer Epilasyon

ESA Güzellik Merkezinin sunduğu hizmetler arasında pasif jimnastik yapma imkanı da bulunur. Günlük hareketlerle hatta egzersizlerle bile yeterince çalışmayan bazı kaslar pasif jimnastik ile çalıştırılabilir. Yetkin spor eğitmenlerinin refakatinde yapılması gereken bu sporda bölgesel yağlanmaların olduğu bölgelere petler yerleştirilerek radyo dalgaları verilir.


Pasif Jimnastik Aletleri


Pasif jimnastik konusunda Gaziosmanpaşa ve çevresinde güvenle tercih edilen ESA Güzellik Merkezi son model aletleri müşterilerin hizmetine sunar Aletlerin bakımı düzenli aralıklarla yapılır, her kullanımdan sonra hijyen sağlanır. Müşterilerin sağlığı her şeyin üstünde tutulur.


Pasif jimnastik uygulamasında uzman görevliler tarafından vücudun problemli bölgelerine petler yerleştirilir. Petler aracılığıyla vücuda çok düşük voltajlı elektrik verilir. Bu elektrik sayesinde kaslar çalışır ve bu uygulamalara devam edilmesi halinde bölgedeki yağlar erir. Uygulamanın asıl faydası bölgedeki kasların çalışmasıyla sıkılaşmanın ve dolayısıyla incelmenin meydana gelmesidir.


ESA Güzellik Merkezinin Sunduğu İmkanlar


ESA Güzellik Merkezinin aletlerinin son teknolojilerle donatılmasının, eğitmenlerin işlerinde en iyilerden olmasının yanında uygun fiyat politikasından da faydalanmak mümkündür. Müşteriler kaliteli hizmeti uygun fiyata almış olmanın güven ve mutluluğunu yaşar.