• Merkez Mah. Huzur Sok. No:1/4 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Lazer Epilasyon

Kadınların günün her saatinde bakımlı görünmeleri için temiz, sağlıklı ve manikürlü tırnaklara sahip olmaları çok önemlidir. Bu nedenle tırnak bakımına çok önem verilir. Ancak her zaman bakım yaptırmaya zaman bulamayan kadınlar için protez tırnak uygulaması ideal bir yoldur.


Protez Tırnak Nedir?


Protez tırnak, 2-3 ay gibi uzun bir süre kullanılmak üzere kişinin tırnaklarının üzerine koruyucu uygulandıktan sonra takılan tırnaklardır.


Günlük olarak kullanılan takma tırnaklardan farkı, kullanım süresinin uzunluğudur. Pürüzsüz görüntüleri ve düzgün şekilleri ile protez tırnak modelleri, estetik bir görünüm sağlar. Aylarca bir bakım gerektirmeden kullanılmaları da zamandan kazandırır.
Ayrıca tırnak şekli bozuk olan, zor uzayan, pürüzlü yapıda olan kişiler için ya da tırnak yeme alışkanlığından kurtulmak isteyenler için de önerilebilecek bir uygulamadır.


Protez Tırnak Uygulaması Nerede Yapılır?


Eğer Gaziosmanpaşa ve çevresinde oturuluyorsa protez tırnak taktırmak için güvenle gidilebilecek bir adres vardır. Başvurulacak bu adres, protez tırnak uygulamaları konusunda uzman çalışanları olan Esa güzellik merkezi olacaktır. Bu merkezin uygun fiyat politikası, güler yüzlü hizmet anlayışı müşterileri için vazgeçilmez hale gelmesini sağlamaktadır.